НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ

Новини

04.02.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (січень 2024 року). Розпочався Новий 2024 рік, в січні якого ми перетнули трагічний рубіж – 700-ий день підступного нападу російських загарбників на Україну. Однак не можна зламати дух свободи, який живе в кожному українці. Незалежно від того, воює він на передовій чи займається мирними професіями. Все одно ми всі на фронті, кожний на своєму, боремося за вільну Україну. Українське сучасне музичне мистецтво продовжує завойовувати  »»»03.02.2024

Національна Спілка композиторів України, як і вся наша країна, понесла великі і важкі втрати під час підступної війни, розв’язаної російськими агресорами. На цьому тлі нині особливо зростає важливість поповнення Спілки новими силами – молодими талановитими композиторами та музикознавцями, готовими до боротьби на культурному  »»»01.01.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (грудень 2023) На самому початку грудня вже 37 років поспіль у місті Коломия відбувається Фестиваль імені Анатолія Кос-Анатольського. Він був заснований за ініціативи тоді ще зовсім молодого і дуже талановитого композитора і піаніста, патріота свого рідного міста і палкого популяризатора національної музичної культури Олександра Козаренка, який і став першим музичним директором нового українського фестивалю.  »»»03.12.2023

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (листопад 2023). Творча діяльність митців України, незважаючи на складні умови війни, не зупиняється ні на день, адже мова йде про утвердження національних духовних цінностей, про збереження української культурної спадщини, про події нашої історії, про які не можна забувати. Це особливо важливо зараз, коли ворог хоче стерти з лиця землі все українське, а найбільше нашу вікову унікальну культуру.  »»»25.10.2023

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ – «КИЇВ МУЗИК ФЕСТ- 2023». У важкий воєнний час, коли ми всі незламно стоїмо на культурному фронті, найвизначнішим і наймасштабнішим мистецьким проєктом Національної Спілки композиторів України не лише вересня-жовтня, а всього року став ХХХІУ Міжнародний фестиваль «Київ Музик Фест-2023» (30 вересня – 8 жовтня 2023). Розуміючи значення культурної роботи у час жорстоких випробувань, що випали на долю нашої країни, Мистецька рада фестивалю  »»»Всі новини »

Н О В И Н И

05.02.2011

Авторські концерти харківських композиторів завжди приваблювали і приваблюють численних місцевих музикантів та шанувальників сучасної української музики, адже вони стають своєрідними звітами харківських митців перед публікою. Не став виключенням і концерт, що відбувся 23 січня 2011 року в Харківській обласній філармонії. У цей день філармонічний концертний зал був переповнений численними юними музикантами-виконавцями з Харківського ліцею мистецтв № 133, їхніми батьками та багатьма відомими харківськими музикантами-професіоналами, адже відбувався авторський концерт одного з найцікавіших і найталановитіших сучасних харківських композиторів Ігоря Гайденка, який на початку січня цього року відзначив свій 50-річний ювілей. »»»

01.02.2011

Міністр культури України Михайло Кулиняк 28 січня 2011 р. вручив премію у галузі музичного мистецтва «Подія року» та грошову винагороду у розмірі 20 тисяч гривень видатному українському композиторові, Герою України, академіку, лауреату Національної премії імені Тараса Шевченка, професору Євгену Станковичу»»»

28.01.2011

ДО ВІДОМА ЧЛЕНІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ, ЩО ПРОЖИВАЮТЬ ЗА МЕЖАМИ УКРАЇНИ !!! На виконання рішень ХІІІ з”їзду НСКУ, що відбувся у Києві 17-18 грудня 2010р. та в зв”язку з підготовкою нового видання »»»

23.01.2011

В Новосибірському театрі опери та балету 16 січня 2011р. з вражаючим успіхом відбулася світова прем"єра Другого альтового концерту Валентина Бібіка. Один з останніх творів композитора прозвучав у виконанні блискучого »»»

23.12.2010

Ювілейний авторський концерт лауреата Національної премії України ім. Тараса Шевченка, заслуженого діяча мистецтв України композитора Ігоря Щербакова (нещодавно йому виповнилося 55!) співпав (а може був приурочений?) з обранням його на щойно проведеному ХІІІ з’їзді головою Національної Спілки композиторів України. Знімаю уявного капелюха і низько вклоняюся людині, яка героїчно »»»

19.12.2010

Вчора в Києві завершив роботу ХІІІ з"їзд Національної Спілки композиторів України. Протягом двох днів біля ста делегатів з"їзду з усіх регіонів України, композитори та музикознавці - еліта сучасної академічної музики та науки - обговорювали проблеми існування та розвитку сучасного академічного мистецтва, дискутували про можливі шляхи і напрямки майбутньої діяльності Спілки в сучасних суспільних та економічних умовах, ділилися особливостями реальної культурної »»»

06.12.2010

В кінці листопада у Каневі відбувся ХІ Міжнародний фестиваль академічної та сучасної музики “Фарботони”. В рамках фестивалю серед інших заходів відбулася презентація спільного проекту “Музклубу І.Тараненка” та Академічного оркестру »»»

02.12.2010

В минулий недільний вечір кияни і гості столиці прийшли в Колонний зал імені М.В.Лисенка Національної філармонії України на побачення з музикою свого улюбленого композитора, народного артиста України Ігоря Наумовича Шамо. Концерт з поетичною і красномовною назвою “Осіннє золото” (не тільки тому, що це одна з найкращих пісень композитора, а ще й через те, що вся творчість Ігоря Шамо – насправді золотий фонд української музичної творчості) був присвячений 85-річному ювілею цього неповторного »»»

19.11.2010

УВАГА! В Києві 17 –18 грудня 2010 року у Концертному залі НСКУ відбудеться ХІІІ з”їзд Національної Спілки композиторів України. На порядку денному – підведення підсумків діяльності НСКУ за 5 років, обрання Голови, Правління та Ревізійної комісії Національної Спілки композиторів України на наступний термін, актуальні питання нинішнього »»»

10.11.2010

Великим симфонічним концертом у Колонному залі ім.М.В.Лисенка Національної філармонії України завершився ювілейний рік творчого подружжя Жанни та Левка Колодубів. Протягом року вечори, присвячені їх творчості, відбулися у різних містах України, Національній музичній академії України та інших музичних учбових закладах України »»»