НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ

Новини

04.02.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (січень 2024 року). Розпочався Новий 2024 рік, в січні якого ми перетнули трагічний рубіж – 700-ий день підступного нападу російських загарбників на Україну. Однак не можна зламати дух свободи, який живе в кожному українці. Незалежно від того, воює він на передовій чи займається мирними професіями. Все одно ми всі на фронті, кожний на своєму, боремося за вільну Україну. Українське сучасне музичне мистецтво продовжує завойовувати  »»»03.02.2024

Національна Спілка композиторів України, як і вся наша країна, понесла великі і важкі втрати під час підступної війни, розв’язаної російськими агресорами. На цьому тлі нині особливо зростає важливість поповнення Спілки новими силами – молодими талановитими композиторами та музикознавцями, готовими до боротьби на культурному  »»»01.01.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (грудень 2023) На самому початку грудня вже 37 років поспіль у місті Коломия відбувається Фестиваль імені Анатолія Кос-Анатольського. Він був заснований за ініціативи тоді ще зовсім молодого і дуже талановитого композитора і піаніста, патріота свого рідного міста і палкого популяризатора національної музичної культури Олександра Козаренка, який і став першим музичним директором нового українського фестивалю.  »»»03.12.2023

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (листопад 2023). Творча діяльність митців України, незважаючи на складні умови війни, не зупиняється ні на день, адже мова йде про утвердження національних духовних цінностей, про збереження української культурної спадщини, про події нашої історії, про які не можна забувати. Це особливо важливо зараз, коли ворог хоче стерти з лиця землі все українське, а найбільше нашу вікову унікальну культуру.  »»»25.10.2023

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ – «КИЇВ МУЗИК ФЕСТ- 2023». У важкий воєнний час, коли ми всі незламно стоїмо на культурному фронті, найвизначнішим і наймасштабнішим мистецьким проєктом Національної Спілки композиторів України не лише вересня-жовтня, а всього року став ХХХІУ Міжнародний фестиваль «Київ Музик Фест-2023» (30 вересня – 8 жовтня 2023). Розуміючи значення культурної роботи у час жорстоких випробувань, що випали на долю нашої країни, Мистецька рада фестивалю  »»»Всі новини »

Н О В И Н И

24.03.2010

Традиційно 22 березня, у день народження М.В.Лисенка, відбулося вручення Премій, що носять ім"я класика української музики. Лауреатами Премії імені М.В.Лисенка 2010 року стали: відомий український композитор, харків"янин, заслужений діяч мистецтв України Ю.Б.АЛЖНЄВ, народний артист України, музикознавець і хормейстер, ректор Національної музичної академії України В.І.РОЖОК і знана львівська музикознавиця З.К.ШТУНДЕР»»»

17.03.2010

11 - 12 березня 2010 р. в Дніпропетровську пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція "Музичне мистецтво: динаміка розвитку", присвячена пам"яті відомого українського музикознавця, видатного педагога і громадського діяча Аріадни Костянтинівни ПОСТАВНОЇ (організатор - Дніпропетровська консерваторія ім.М.Глінки). У різноманітній за темами і жанровим спрямуванням конференції»»»

15.03.2010

У Києві пройшов Фестиваль музики композитора Володимира РУНЧАКА, організований Національною Всеукраїнською музичною спілкою за підтримки Національної музичної академії України ім.П.І.Чайковського, Благодійного фонду "Інвамуз", Фонду сприяння розвитку»»»

11.03.2010

У В А Г А! Знайомтеся: ПРЕС-РЕЛІЗ, ПЛАН-КАЛЕНДАР та Програми концертів ХХ Ювілейного Міжнародного музичного фестивалю "МУЗИЧНІ ПРЕМ"ЄРИ СЕЗОНУ"!»»»

10.03.2010

Щиро вітаємо народного артиста України композитора Левка Миколайовича КОЛОДУБА з одержанням звання лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка! Урочиста церемонія вручення відбулася в Шевченківському»»»

03.03.2010

28 лютого 2010 р. у рамках концертної серії Київської дитячої філармонії "Музичні портрети" було відзначено 85 років від дня народження видатного українського композитора, народного артиста України, лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка Ігоря Наумовича ШАМО (1925 - 1982). До великої концертної програми увійшли різноманітні за жанрами твори»»»

02.03.2010

В кінці лютого в залі Київської організації Національної Спілки композиторів України відбулося вручення мистецьких Премій Міністерства культури і туризму та Національної Спілки композиторів України 2010 ріку імені Б.М.Лятошинського та імені Л.М.Ревуцького. Лауреатом Премії ім.Бориса Лятошинського став відомий український»»»

24.02.2010

У Національній філармонії України 22 лютого 2010 р. відбулася концертна презентація творчого проекту Олександра Щетинського під назвою “МІЖ РАЄМ І ПЕКЛОМ”. Виконавці - Національний академічний духовий оркестр України, дириґент Петро Товстуха. Твори сучасних композиторів, що представлені у цій програмі - це погляд митців на сучасний світ, сповнений контрастів, проблем, розчарувань і сподівань. П'ять прем'єр - це п'ять відбитків сьогодення, втілених»»»

10.02.2010

4 лютого 2010 року в Концертній залі Національної Спілки композиторів України з великим успіхом відбувся авторський концерт визначного композитора сучасності, українця, що мешкає за кордоном - Леоніда ГРАБОВСЬКОГО. Програма концерту з нагоди 75-річчя автора складалася з камерних творів найважливіших періодів»»»

03.02.2010

ПРОВЕДЕННЯ ХХ-го ЮВІЛЕЙНОГО МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ «МУЗИЧНІ ПРЕМ’ЄРИ СЕЗОНУ» ПІД ЗАГРОЗОЮ! ДИВ. ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ОРГКОМІТЕТУ »»»