НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ

Новини

04.02.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (січень 2024 року). Розпочався Новий 2024 рік, в січні якого ми перетнули трагічний рубіж – 700-ий день підступного нападу російських загарбників на Україну. Однак не можна зламати дух свободи, який живе в кожному українці. Незалежно від того, воює він на передовій чи займається мирними професіями. Все одно ми всі на фронті, кожний на своєму, боремося за вільну Україну. Українське сучасне музичне мистецтво продовжує завойовувати  »»»03.02.2024

Національна Спілка композиторів України, як і вся наша країна, понесла великі і важкі втрати під час підступної війни, розв’язаної російськими агресорами. На цьому тлі нині особливо зростає важливість поповнення Спілки новими силами – молодими талановитими композиторами та музикознавцями, готовими до боротьби на культурному  »»»01.01.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (грудень 2023) На самому початку грудня вже 37 років поспіль у місті Коломия відбувається Фестиваль імені Анатолія Кос-Анатольського. Він був заснований за ініціативи тоді ще зовсім молодого і дуже талановитого композитора і піаніста, патріота свого рідного міста і палкого популяризатора національної музичної культури Олександра Козаренка, який і став першим музичним директором нового українського фестивалю.  »»»03.12.2023

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (листопад 2023). Творча діяльність митців України, незважаючи на складні умови війни, не зупиняється ні на день, адже мова йде про утвердження національних духовних цінностей, про збереження української культурної спадщини, про події нашої історії, про які не можна забувати. Це особливо важливо зараз, коли ворог хоче стерти з лиця землі все українське, а найбільше нашу вікову унікальну культуру.  »»»25.10.2023

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ – «КИЇВ МУЗИК ФЕСТ- 2023». У важкий воєнний час, коли ми всі незламно стоїмо на культурному фронті, найвизначнішим і наймасштабнішим мистецьким проєктом Національної Спілки композиторів України не лише вересня-жовтня, а всього року став ХХХІУ Міжнародний фестиваль «Київ Музик Фест-2023» (30 вересня – 8 жовтня 2023). Розуміючи значення культурної роботи у час жорстоких випробувань, що випали на долю нашої країни, Мистецька рада фестивалю  »»»Всі новини »

Н О В И Н И

01.02.2010

Авторський концерт заслуженого діяча мистецтв України Мерзіє ХАЛІТОВОЇ відбувся 31 січня у Колонному залі ім.М.В.Лисенка Національної філармонії України. Кримська організація Національної спілки композиторів України представила симфонічні твори цієї талановитої композиторки на здобуття Національної премії України імені»»»

29.01.2010

ЗАПРОШУЄМО ДО СТВОРЕННЯ НОВОГО ФЕСТИВАЛЬНОГО ПРОЕКТУ! Національна Спілка композиторів України запрошує всіх небайдужих, енергійних, компетентних та ініціативних фахівців взяти участь у конкурсі ідей, проектів, пропозицій по удосконаленню, реформуванню Міжнародного фестивалю “Київ Музик Фест”. Проекти мусять»»»

06.01.2010

В другій половині травня 2011 року планується проведення ХІІ Міжнародного Форуму «Музика молодих». Мистецька рада Міжнародного форуму «Музики молодих» оголошує конкурс проектів»»»

02.01.2010

УВАГА! Відомий український диригент, керівник Київського камерного оркестру РОМАН КОФМАН готує проект "Музичний авангард України", що запланований на 22 травня »»»

23.12.2009

У столиці Донбасу 17 грудня розпочалася серія концертів, присвячених 40-річчю утворення Донецької обласної організації Національної Спілки композиторів України. Ця композиторська організація - одна з найкращих у сузір"ї регіональних творчих об"єднань НСКУ. І у творчості, і у активній громадській мистецькій»»»

20.12.2009

На средиземноморском побережье Африки, с 10 по 15 декабря уходящего 2009 года, в столице Алжира древнем городе Алжир - Аль-Джазаир (араб.), состоялся Первый фестиваль Симфонической музыки, в котором, благодаря стараниям украинского посольства, приняла участие и украинская делегация. В фестивале принимали участие оркестры»»»

03.12.2009

Вполголоса о самом сокровенном. Такими словами можно выразить смысл музыкального вечера "Украина. Валентин Сильвестров", который состоялся в последний день осени в Колонном зале имени М. Лысенко в Национальной филармонии при поддержке Посольства Российской Федерации в Украине. Это четвёртый концерт филармонического»»»

01.11.2009

Два вечори, 24 та 25 жовтня, в Колонному залі ім. М.В.Лисенка Національної філармонії України звучала музика народної артистки України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, професора Лесі Василівни ДИЧКО. Вся музично-культурна громадськість Києва, широка публіка, студентська молодь, всі шанувальники святкували»»»

08.10.2009

В цей вечір Національна філармонія України радо зустрічала прихильників музики народного артиста України Олександра Костіна. З нагоди 70-річчя композитора відбулося прем”єрне виконання сценічної ораторії “Йосиф Флавій: пори року” для читця, солістів, хорів та великого симфонічного оркестру ( лібрето І.Мамчура за мотивами»»»

05.10.2009

Концертом яскравих симфонічних прем”єр найталановитіших композиторів України завершив свою десятиденну ходу ХХ Міжнародний фестиваль “Київ Музик Фест”. Прозвучали різножанрові композиції Мирослава Скорика, Ігоря Щербакова, Святослава Луньова, Богдани Фроляк, Вікторії »»»