НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ

Новини

04.02.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (січень 2024 року). Розпочався Новий 2024 рік, в січні якого ми перетнули трагічний рубіж – 700-ий день підступного нападу російських загарбників на Україну. Однак не можна зламати дух свободи, який живе в кожному українці. Незалежно від того, воює він на передовій чи займається мирними професіями. Все одно ми всі на фронті, кожний на своєму, боремося за вільну Україну. Українське сучасне музичне мистецтво продовжує завойовувати  »»»03.02.2024

Національна Спілка композиторів України, як і вся наша країна, понесла великі і важкі втрати під час підступної війни, розв’язаної російськими агресорами. На цьому тлі нині особливо зростає важливість поповнення Спілки новими силами – молодими талановитими композиторами та музикознавцями, готовими до боротьби на культурному  »»»01.01.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (грудень 2023) На самому початку грудня вже 37 років поспіль у місті Коломия відбувається Фестиваль імені Анатолія Кос-Анатольського. Він був заснований за ініціативи тоді ще зовсім молодого і дуже талановитого композитора і піаніста, патріота свого рідного міста і палкого популяризатора національної музичної культури Олександра Козаренка, який і став першим музичним директором нового українського фестивалю.  »»»03.12.2023

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (листопад 2023). Творча діяльність митців України, незважаючи на складні умови війни, не зупиняється ні на день, адже мова йде про утвердження національних духовних цінностей, про збереження української культурної спадщини, про події нашої історії, про які не можна забувати. Це особливо важливо зараз, коли ворог хоче стерти з лиця землі все українське, а найбільше нашу вікову унікальну культуру.  »»»25.10.2023

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ – «КИЇВ МУЗИК ФЕСТ- 2023». У важкий воєнний час, коли ми всі незламно стоїмо на культурному фронті, найвизначнішим і наймасштабнішим мистецьким проєктом Національної Спілки композиторів України не лише вересня-жовтня, а всього року став ХХХІУ Міжнародний фестиваль «Київ Музик Фест-2023» (30 вересня – 8 жовтня 2023). Розуміючи значення культурної роботи у час жорстоких випробувань, що випали на долю нашої країни, Мистецька рада фестивалю  »»»Всі новини »

Н О В И Н И

27.09.2009

Тривають концерти ХХ ювілейного фестивалю "Київ Музик Фест"2009". Заповнені концертні зали свідчать про незгасаючий інтерес слухачів до сучасної академічної музики. На щастя, в Україні ще є люди, освічені та інтелігентні, які не байдужі »»»

24.09.2009

З нагоди відкриття ювілейного ХХ КиївМузикФесту у Концертній залі Національної спілки композиторів України відбулась прес-конференція. Її розпочали з привітання Лесі Дичко з нагоди ювілею композиторки (ювілейні концерти відбудуться 24, 25 жовтня). Затим, присутні представники оргкомітету, Міністерства культури і туризму надали журналістам, які заповнили зал Національної спілки композиторів, інформацію про музичні програми Фестивалю. Зокрема, Леся Дичко, Сергій Пілютиков, Іван»»»

20.09.2009

Концертом з серії "Музичні гостини" -"Швейцарія - Україна" відкрився концертний сезон у Київській організації Національної спілки композиторів України. Фортепіанні твори композиторів Альфреда Швайцера, Євгена Станковича, Ігоря»»»

14.08.2009

Національна спілка композиторів України, Міністерство культури і туризму України інформують про значну мистецьку подію – проведення ювілейного, ХХ Міжнародного музичного форуму „Київ Музик Фест’2009”. Заходи Фестивалю триватимуть з 25 вересня по 4 жовтня. Саме „Київ Музик Фест” відкриває 20-річну історію музичного фестивального»»»

28.06.2009

Див. КОРОТКИЙ ОГЛЯД МИСТЕЦЬКИХ ПОДІЙ ЧЕРВНЯ 2009 р.»»»

06.06.2009

На порозі літа, 31 травня, в Криму Ялтинський будинок-музей А.П.Чехова приймав композиторів – членів нашої Спілки та юних виконавців – учнів Севастопольської та Ялтинської музичних шкіл та їх викладачів. У цьому святому для кожної інтелігентної людини місці музика звучить невипадково, адже Антон Павлович і вся його родина були справжніми»»»

27.05.2009

В рамках мистецької акції "Дні Миколи Лисенка у Полтаві" 18 травня 2009 року з великим успіхом у місті пройшов Симфонічний концерт з творів українських сучасних композиторів. Сталося так, що концертні шляхи Національної Спілки композиторів України, до цього часу, як це не дивно,»»»

23.05.2009

У Києві завершився ХІ Міжнародний музичний форум "Музика молодих". Дивіться ФОТОПОГЛЯД композитора Сергія Пілютикова на події форуму»»»

03.05.2009

Знайомтеся - ПРОГРАМИ ХІ Міжнародного форуму "МУЗИКА МОЛОДИХ"! Концерти форуму відбудуться з 15 по 19 травня в Києві.»»»

29.04.2009

У неділю, 26 квітня, відлунали останні акорди фестивалю "Два дні й дві ночі нової музики". Учасники і гості фестивалю з жалем залишають прекрасну, сонячну і гостинну Одесу. Критики гострять своє перо - попереду »»»