НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ

Новини

04.02.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (січень 2024 року). Розпочався Новий 2024 рік, в січні якого ми перетнули трагічний рубіж – 700-ий день підступного нападу російських загарбників на Україну. Однак не можна зламати дух свободи, який живе в кожному українці. Незалежно від того, воює він на передовій чи займається мирними професіями. Все одно ми всі на фронті, кожний на своєму, боремося за вільну Україну. Українське сучасне музичне мистецтво продовжує завойовувати  »»»03.02.2024

Національна Спілка композиторів України, як і вся наша країна, понесла великі і важкі втрати під час підступної війни, розв’язаної російськими агресорами. На цьому тлі нині особливо зростає важливість поповнення Спілки новими силами – молодими талановитими композиторами та музикознавцями, готовими до боротьби на культурному  »»»01.01.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (грудень 2023) На самому початку грудня вже 37 років поспіль у місті Коломия відбувається Фестиваль імені Анатолія Кос-Анатольського. Він був заснований за ініціативи тоді ще зовсім молодого і дуже талановитого композитора і піаніста, патріота свого рідного міста і палкого популяризатора національної музичної культури Олександра Козаренка, який і став першим музичним директором нового українського фестивалю.  »»»03.12.2023

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (листопад 2023). Творча діяльність митців України, незважаючи на складні умови війни, не зупиняється ні на день, адже мова йде про утвердження національних духовних цінностей, про збереження української культурної спадщини, про події нашої історії, про які не можна забувати. Це особливо важливо зараз, коли ворог хоче стерти з лиця землі все українське, а найбільше нашу вікову унікальну культуру.  »»»25.10.2023

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ – «КИЇВ МУЗИК ФЕСТ- 2023». У важкий воєнний час, коли ми всі незламно стоїмо на культурному фронті, найвизначнішим і наймасштабнішим мистецьким проєктом Національної Спілки композиторів України не лише вересня-жовтня, а всього року став ХХХІУ Міжнародний фестиваль «Київ Музик Фест-2023» (30 вересня – 8 жовтня 2023). Розуміючи значення культурної роботи у час жорстоких випробувань, що випали на долю нашої країни, Мистецька рада фестивалю  »»»Всі новини »

НОВИНИ

12.04.2011
31 березня у Великій залі Харківського Національного Університету мистецтв ім. І.П.Котляревського відбувся авторський концерт заслуженого діяча мистецтв України композитора Людмили ШУКАЙЛО.

Цікаво, що всі твори були виконані студентами та випускниками професора
кафедри спеціального фортепіано Харківського Університету мистецтв Валентини Федорівни Шукайло - лауреатами Міжнародних конкурсів та фестивалів.

Композитор Людмила ШУКАЙЛОВ концерті прозвучали твори, які вже набули досить широкого розголосу, зокрема "Скерцо", "Токата-кампана" та "Распсодія", що були обов"язковими на Першому, Другому та Третьому Міжнародних конкурсах юних піаністів Володимира Крайнєва. Ці твори блискуче виконали студент Андрій Брігадін та асистент-стажер Вікторія Сушанова. 


Чималий інтерес викликав і новий твір "Антіфони" для фортепіано, який натхненно прозвучав у виконанні самої авторки Людмили Шукайло.

Численні шанувальники таланту композитора бурхливими оплесками зустріли
майстерне виконання ії творів студентами Н.Баженовою, В.Бублик,
О.Кізіль,Г.Посошко, А.Чепець і Т.Шавдій.

Людмила та Валентина ШУКАЙЛО з виконавцями
Авторський концерт,який пройшов з великим успіхом, безумовно, знаковий, бо в ньому поєднались творча воля та висока професійна майстерність двох митців - композитора і піаністки Людмили Шукайло та педагога-піаністки Валентини Шукайло - яскравих представників української музичної культури.

 Ігор Дубінін,

музикознавець