НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ

Новини

17.09.2023

НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ ТА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ запрошують композиторів та мистецтвознавців до участі у Всеукраїнському круглому столі на тему »»»04.09.2023

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (серпень 2023). В тривожні дні воєнного спротиву, коли атаки ворога не припиняються і намагаються зламати нашу волю, музика підіймає дух людей, даруючи силу і надію. Цей процес безперервний, і українські композитори разом з виконавцями не залишають своїх позицій ні на день, ні на мить, адже справжня творчість – це поняття безкінечне. Невипадково в цьому році  »»»05.08.2023

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (липень 2023). Спекотний липень, його тривожні дні протистояння рашистській агресії в різних регіонах України не змогли згасити творчу активність українських композиторів і на рідних теренах, і у світі. Особливою активністю була відзначена творча діяльність Асоціації електроакустичної музики при Національній Спілці композиторів  »»»03.07.2023

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (червень 2023). Триває жорстока навала російського агресора, але Україна незламна допоки ми всі, українці, стоїмо єдиним фронтом, кожний на своєму місці, захищаючи нашу землю, наші національні цінності, нашу нетлінну культурну спадщину, наше право жити і творити. Українські композитори та їх музика працюють на перемогу. Важливо постійно підкреслювати значення української музики у контексті світової культури, її невід’ємність від загального історичного процесу та її еталонний мистецький рівень. В цьому сенсі цікавим був задум філармонічного вечора в Києві »»»04.06.2023

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (травень 2023). У суперскладних умовах воєнного травня, коли масовані ракетні та дронові атаки ворога відбувалися практично щоночі та вдень, українські митці разом з усією Україною незламно тримають свій культурний фронт. Постійну підтримку українській культурі, українській музиці надає Європа, яка продовжує відкривати  »»»Всі новини »

НОВИНИ

27.09.2015

У Національній філармонії України відкрився 26-й щорічний міжнародний український музичний фестиваль «Київ Музик Фест-2015», організований Національною спілкою композиторів України за підтримки Міністерства культури України.

Віце-прем’єр-міністр – Міністр культури В’ячеслав Кириленко відвідав концерт-відкриття фестивалюта під час заходу вручив цьогорічним лауреатам почесні державні премії ім. М.Лисенка, ім. Л.Ревуцького та ім. Б.Лятошинського.


«У Києві багато видатних музикантів, диригентів, композиторів, людей музики загалом, бо Київ — місто музичне, поетичне, мальовниче, як і вся наша Україна. Тому фестиваль традиційно відбувається саме у Києві. Творчість не може зупинити ніхто і український народ в його боротьбі не зупинить ніхто. Музика і Україна переможуть,» — сказав В’ячеслав Кириленко.


Художній керівник фестивалю «Київ Музик Фест-2015», Герой України, Народний артист України, композитор Мирослав Скорик у своєму вітальному слові подякував Міністерству культури за багаторічну підтримку фестивалю.


«Незважаючи на всілякі негаразди в країні, фестиваль існує і продовжує радувати вдячну публіку. «Київ Музик Фест» стає платформою для реалізації українських композиторів. Безперечно, це найголовніший фестиваль для серйозної музики в Україні, який також інтегрує українську музику в контекст світового мистецтва,» — відзначив композитор.


Фестиваль «Київ Музик Фест-2015» відкрився «Вечором прем'єр», в програмі якого вперше прозвучали різножанрові твори сучасної академічної музики та експериментальний театрально-музичний перформенс. (Інф. Міністерства культури України)