НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ

Новини

02.09.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (серпень 2024 року). Серпень – особливий місяць для кожного українця. Адже в цьому місяці ми святкуємо наше головне свято – День Незалежності України. Незважаючи на масовані атаки та масштабні ворожі обстріли, на тривожні безсонні ночі та труднощі з енергетичним забезпеченням, ми робимо свою професіональну справу і доводимо, що українські митці  »»»



04.07.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (червень 2024). Під шаленим, злочинним натиском ворога Україна стоїть насмерть. Кожний українець на своєму місці робить максимум можливого для перемоги. Постійно долучається до цієї боротьби українська композиторська спільнота, кожний митець працює на перемогу, відстоюючи волелюбність та національну ідентичність нашої багатоскладової музичної  »»»



06.06.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (травень 2024). Українські композитори і музиканти продовжують утримувати передові мистецькі позиції на фронті боротьби за вільний розвиток і торжество національної культури. Музика, що народжується в Україні, все переможніше крокує світом, викликаючи захват у зарубіжних слухачів. Звісно, перше  »»»



02.05.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (квітень 2024). З приходом весни культурне життя завжди активізується, але в нинішньому квітні, здається, так, як ніколи. Особливо це стосується виконання музики українських сучасних композиторів різних поколінь та творчих вподобань. В нашому огляді спробуємо висвітлити хоча б деякі музичні події, що відбулися на різних концертних майданчиках України і незважаючи на складні умови воєнного часу »»»



16.04.2024

ОБ"ЄДНАННЯ КОЛЕКТИВНОГО УПРАВЛІННЯ (ОКУ) "ОБЕРІГ" ЗАПРОШУЄ композиторів до співпраці з охорони авторських прав. »»»



Всі новини »

ФРОЛЯК БОГДАНА ОЛЕКСІЇВНА

Композитор

Преса, відгуки | Творчий доробок | Твори МР3 (фрагменти) | Видання | Дискографія

 Народилась 5 травня 1968 у Видиневі на Станіславівщині (нині Івано-Франківська область, Україна). 1991 року закінчила Львівську державну консерваторію ім. М.Лисенка (нині Львівська державна музична академія ім. М.Лисенка) у класі композиції проф. М.Скорика, у 1997 - асистентуру-стажування під керівництвом проф. М.Скорика та проф. Г.Ляшенка.

З 1991 року - викладає композицію у Львівській державній консерваторії ім. М.Лисенка.

Лауреат Премії ім. Л.Ревуцького (2000) та Премії ім.Б.Лятошинського (2006).

Лауреат Премії ім.М.В.Лисенка (2011).

У 2001 - була стипендіаткою фундації ім. Ернста фон Сіменса.

Постійна учасниця таких міжнародних фестивалів сучасної музики, як "Контрасти" (Львів), "Два дні і дві ночі нової музики" (Одеса), "Київ-Музик-Фест" (Київ), "Днів української та американської музики у Львові" (1996), "Днів української музики у Москві" (Росія, 1998) та "Днів української музики у Варшаві" (Польща, 2001).

Стипендіат фундації Ernst von Siеmens Musikstiftung , фундації Шанувальників Варшавської Осені(2001), стипендіат Gaude Polonia від Польського Міністра Культури(2004).

Є членом Міжнародної Асоціації Нова Музика. В 2003р.як композитор увійшла до складу учасників СD-ROMу Одвертості Таїни - мультимедійної бази даних українських композиторок, виданого Міжнародною Асоціацією Нова Музика.

Авторка симфонічних та камерних творів. Членкиня Національної Спілки композиторів України.

У 2003 році підписано контракт зі Швайцарським видавництвом SONOR на видання двох творів.

Здійснено фондові записи для Національного Радіо і Телебачення Симфонії "Orbis Terrarum"у 2004 році та Концерту для кларнета і симфонічного оркестру у 2005 році.

У 2005 році Studio AWP(Варшава) виданий Компакт-диск із записом Кларнетового Концерту.

У 2006 році Львівська Музична Академія ім.М.Лисенка здійснила видання Фортепіанного Концерту (під редакцією І.Балик та Т.Гавриляк),який вийшов з передмовою автора.

У 2003 році Львівська Музична Академія ім.М.Лисенка та видавництво "Сполом" здійснили видання книги "Сторінки Львівської Музичної Академії ім.Миколи Лисенка", з публікацією статті Богдани Фроляк "Історія Кафедри Композиції". Богдана Фроляк є автором Навчальних Програм з курсу Поліфонії для Композиторського, Диригентського та Оркестрового Факультетів.

Співпрацює з такими відомими виконавцями та диригентами як Войтек Мрозек, Йожеф Ермінь, Анджей-Константи Кулька, Ярослав Мигаль, Кшиштоф Збійовскі, Бернгард Рьотлісбергер, Сімон Андрес, Володимир Сіренко, Вячеслав Блінов, Сімон Камартін, Маціей Творек,Роман Ревакович, Рюдігер Бонн,а також із такими колективами як Національний Симфонічний Оркестр України, Оркестр Радіо і Телебачення України, Камерний Оркестр "Леополіс", Камерний Оркестр "Віртуози Львова", Оркестри Білоруської, Молдавської, Румунської Національних Філармоній, Камерний Оркестр Краківської Музичної Академії, Симфонічний Оркестр Кельцької Філармонії (Кельци), Ансамбль Сучасної Музики "Гармонія Світу" (Одеса), Ансамбль Сучасної Музики "Решерш"(Фрайбург), Польсько-Німецький Ансамбль Сучасної Музики ( Берлін) та ін.

Участь у Міжнародних фестивалях:
* Контрасти у Львові
* Київ-Мюзик-Фест у Києві
* Премєри сезону у Києві
* Два дні і дві ночі нової музики в Одесі
* Дні Української музики в Москві
* Дні Української музики в Варшаві
* Дні Української духовної музики в Ужгороді
* Dni Muzyki Kompozytorow Krakowskich (Краків,Польща)
* Starosadecki Festiwal Muzyki Dawnej (Старий Сонч,Польща)
* Warszawska Jesien (Варшава,Польща)
* Muzyka w Sandomierzu (Сандоміеж,Польща)
* Na skrzyrzowaniu Kultur (Краків,Старий Сонч,Польща)
* MENHIR 2005 muzic festival falera (Лозанна-Еттельберг-Берн, Швайцарія)

 

Преса, відгуки | Творчий доробок | Твори МР3 (фрагменти) | Видання | Дискографія

 

Контакти:

Богдана Фроляк
вул. Тернопільська 1, кв.73
79034 Львів
Україна
Тел : +38 (0322) 70-18-02
E-mail : bohdana_frolyak@yahoo.co.uk