НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ

Новини

17.09.2023

НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ ТА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ запрошують композиторів та мистецтвознавців до участі у Всеукраїнському круглому столі на тему »»»04.09.2023

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (серпень 2023). В тривожні дні воєнного спротиву, коли атаки ворога не припиняються і намагаються зламати нашу волю, музика підіймає дух людей, даруючи силу і надію. Цей процес безперервний, і українські композитори разом з виконавцями не залишають своїх позицій ні на день, ні на мить, адже справжня творчість – це поняття безкінечне. Невипадково в цьому році  »»»05.08.2023

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (липень 2023). Спекотний липень, його тривожні дні протистояння рашистській агресії в різних регіонах України не змогли згасити творчу активність українських композиторів і на рідних теренах, і у світі. Особливою активністю була відзначена творча діяльність Асоціації електроакустичної музики при Національній Спілці композиторів  »»»03.07.2023

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (червень 2023). Триває жорстока навала російського агресора, але Україна незламна допоки ми всі, українці, стоїмо єдиним фронтом, кожний на своєму місці, захищаючи нашу землю, наші національні цінності, нашу нетлінну культурну спадщину, наше право жити і творити. Українські композитори та їх музика працюють на перемогу. Важливо постійно підкреслювати значення української музики у контексті світової культури, її невід’ємність від загального історичного процесу та її еталонний мистецький рівень. В цьому сенсі цікавим був задум філармонічного вечора в Києві »»»04.06.2023

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (травень 2023). У суперскладних умовах воєнного травня, коли масовані ракетні та дронові атаки ворога відбувалися практично щоночі та вдень, українські митці разом з усією Україною незламно тримають свій культурний фронт. Постійну підтримку українській культурі, українській музиці надає Європа, яка продовжує відкривати  »»»Всі новини »

САРАТСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР НАУМОВИЧ

Композитор
Преса, відгуки | Творчий доробок | Твори МР3 (фрагменти) | Видання | Дискографія
Народився у Києві 28 січня 1961 року.

Отримав початкову музичну освіту в музичній школі № 3 ім. В. С. Косенка по класу скрипки. В пізні шкільні роки робить перші спроби у композиції та починає захоплюватись джазом. 1975 року вступив на теоретичний факультет Київського музичного училища ім Р. М. Глієра.

Після закінчення музичного училища з 1979 по 1981служив в армії, у полковому духовому оркестрі в Чернігові.

У 1983 – 1988 роках навчався на  теоретичному факультеті Ленінградської консерваторії ім. М. А. Римського-Корсакова (клас Л.Г. Ковнацької). В кінці навчання  захистив диплом "Фьюжн - як явище сучасної музики".

З 1995 року – керівник ансамблю "Два плюс..."(Зараз - «СараБанда») з яким виступає і донині. Ансамбль бере  участь у різних джазових фестивалях та акціях, гастролює Україною та за кордоном.

Наразі, Олександр Саратський викладає у Національній  музичній академії ім. П. І. Чайковського, Вечірній муз. школі №1 ім. К. Г. Стеценка.
Керівник Big Band «SaraBanda» НМАУ ім. П. І. Чайковського.

Кожного року Олександр Саратський дає сольні концерти у Національній філармонії України.  За останні роки він здійснив декілька всеукраїнських турів містами України, де грав з мисцевими творчими колективами (оркестрами).
    
Олександр Саратський грав у якості соліста з  кращими оркестрами України такими як:  Національний Симфонічний Оркестр України,  Симфонічний оркестр Національної радіокомпанії України,  Національний ансамбль солістів – «Київська камерата»,  Національний камерний ансамбль «Київські солісти» , Заслужений Академічний Ансамбль пісні і танцю Збройних Сил України, Академічний симфонічний оркестр  Харьківскої філармонії, Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова», Академічний симфонічний оркестр Кримської філармонії, симфонічними та камерними оркестрами Тернопіля, Луцька, Херсона, Кропівницького, Дніпра, Хмельницького, Вінниці та інш.
    
В концертах Олександра Саратського брали участь такі відоми артисти як: Ніна Матвієнко, Богдан Бенюк, Злата Огнєвич, Тоня Матвієнко, Настя Каменських, Ана Завальська, Володимир  Шпудейко, Павло Табаков, Дмитро Тодорюк, Томара Ходакова, Аніко Долідзе, Лана Меркулова, Олексій Тузов. Аркадій Кофман (США). Артем Менделенко, Сергій Юзвік, Сергій Макаров, октет «Орфей», дует «Алібі», квартет «Прима»  та інш.Персональний сайт:
www.saratsky.com.ua


Контакти:
САРАТСЬКИЙ Олександр Наумович


Тел.: (044) 243-24-19;

+38 (050) 310 46 03 моб.