НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ

Новини

17.09.2023

НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ ТА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ запрошують композиторів та мистецтвознавців до участі у Всеукраїнському круглому столі на тему »»»04.09.2023

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (серпень 2023). В тривожні дні воєнного спротиву, коли атаки ворога не припиняються і намагаються зламати нашу волю, музика підіймає дух людей, даруючи силу і надію. Цей процес безперервний, і українські композитори разом з виконавцями не залишають своїх позицій ні на день, ні на мить, адже справжня творчість – це поняття безкінечне. Невипадково в цьому році  »»»05.08.2023

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (липень 2023). Спекотний липень, його тривожні дні протистояння рашистській агресії в різних регіонах України не змогли згасити творчу активність українських композиторів і на рідних теренах, і у світі. Особливою активністю була відзначена творча діяльність Асоціації електроакустичної музики при Національній Спілці композиторів  »»»03.07.2023

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (червень 2023). Триває жорстока навала російського агресора, але Україна незламна допоки ми всі, українці, стоїмо єдиним фронтом, кожний на своєму місці, захищаючи нашу землю, наші національні цінності, нашу нетлінну культурну спадщину, наше право жити і творити. Українські композитори та їх музика працюють на перемогу. Важливо постійно підкреслювати значення української музики у контексті світової культури, її невід’ємність від загального історичного процесу та її еталонний мистецький рівень. В цьому сенсі цікавим був задум філармонічного вечора в Києві »»»04.06.2023

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (травень 2023). У суперскладних умовах воєнного травня, коли масовані ракетні та дронові атаки ворога відбувалися практично щоночі та вдень, українські митці разом з усією Україною незламно тримають свій культурний фронт. Постійну підтримку українській культурі, українській музиці надає Європа, яка продовжує відкривати  »»»Всі новини »

БОЄВА НАТАЛІЯ ІВАНІВНАкомпозитор


Преса, відгуки | Творчий доробок | Твори МР3 (фрагменти) | Видання | ДискографіяНародилась 14 червня 1951 р. в Донецьку.
Член НСКУ з 1986 року.

У Запоріжжі закінчила ДМШ № 2 (1968 )і Державне музичне училище (1972,теоретичне відділення).
У 1977 році закінчила Київську Державну консерваторію ім.П.І.Чайковського (клас композиції Андрія Яковича Штогаренко - професора, народного артиста СРСР та України, Героя Соціалістичної Праці).

У 1977 - 1992 роках працювала в Запорізькій обласній філармонії на посадах: музичний редактор, помічник головного режисера з літературної частини, художній керівник.
Період 1992 - 2006 років Наталія Боєва як викладач-методист вищої категорії займається у Запоріжжі педагогічною діяльністю в ДМШ №3, ДМШ №6 (клас композиції), музичному училищі ім. П.Майбороди (теорія, гармонія, поліфонія, композиція).

Із січня 2006 р. працює в Запорізькому обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. В.Г.Магара на посаді керівника музичної частини .
   
Заслужений діяч мистецтв України (1996)

Лауреат премії обласного Фонду культури ім. І.Паторжинського (1994)
Лауреат премії облдержадміністрації "За досягнення у розвитку музичного мистецтва Запорізького краю" (2007)
 Лауреат Другого Всеукраїнського фестивалю академічних театрів "Данапріс" у номінації "Краще музичне вирішення" вистави за п'єсою К.Карпенко "Мамай" (2008, Запоріжжя)
"Почесна грамота" Національної Спілки композиторів України "За вагомий внесок у діяльність НСКУ"(2008)
Лауреат Х ювілейного обласного конкурсу "Господиня свого краю" в номінації  "Жінка - працівник культури та мистецтва" за вагомий внесок у соціально-культурний та економічний розвиток Запорізької області (2011)
Орден 3 ст. "ЗА ЗАСЛУГИ ПЕРЕД ЗАПОРІЗЬКИМ КРАЄМ" (2011)


Про творчість Боєвої Н.І. йдеться на сторінках Біографічного енциклопедичного словника "Жінки України", "Української музичної енциклопедії", "Енциклопедії сучасної України", у довіднику "Композитори України та української діаспори", у книзі О.Шифріної "Герои и судьбы" та на сторінках літературно-художнього альманаху "Свічадо", де надрукована її власна п'єса "Лігейя" за мотивами Е.А.По (Дніпропетровськ.3/4 (17/18)'06)


 

Контакти:
БОЄВА Наталія Іванівна

вул. 40 років Радянської України, буд.53, кв.34
м. Запоріжжя
69035

Тел.:(0 61)233 83 21

Моб. 097 2789315