НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ

Новини

04.07.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (червень 2024). Під шаленим, злочинним натиском ворога Україна стоїть насмерть. Кожний українець на своєму місці робить максимум можливого для перемоги. Постійно долучається до цієї боротьби українська композиторська спільнота, кожний митець працює на перемогу, відстоюючи волелюбність та національну ідентичність нашої багатоскладової музичної  »»»06.06.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (травень 2024). Українські композитори і музиканти продовжують утримувати передові мистецькі позиції на фронті боротьби за вільний розвиток і торжество національної культури. Музика, що народжується в Україні, все переможніше крокує світом, викликаючи захват у зарубіжних слухачів. Звісно, перше  »»»02.05.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (квітень 2024). З приходом весни культурне життя завжди активізується, але в нинішньому квітні, здається, так, як ніколи. Особливо це стосується виконання музики українських сучасних композиторів різних поколінь та творчих вподобань. В нашому огляді спробуємо висвітлити хоча б деякі музичні події, що відбулися на різних концертних майданчиках України і незважаючи на складні умови воєнного часу »»»16.04.2024

ОБ"ЄДНАННЯ КОЛЕКТИВНОГО УПРАВЛІННЯ (ОКУ) "ОБЕРІГ" ЗАПРОШУЄ композиторів до співпраці з охорони авторських прав. »»»03.04.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (березень 2024). Разом з усією нашою країною в складних умовах воєнного часу українські композитори невтомно продовжують свій шлях до перемоги. Шлях цей складний, сповнений важких втрат, про які ми завжди пам’ятаємо, але й не здаємося, завойовуючи все нові рубежі на мистецькому фронті. В березневі дні вся музична громадськість України згадувала  »»»Всі новини »

КОРЖЕНКО ЮЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА


Композитор, піаністка, педагог

 
Преса, відгуки | Opens internal link in current windowТворчий доробок | Твори МР3 (фрагменти) | Видання | Дискографія


Народилася 10 грудня 1975 року, м. Полтава.

 

Лауреат міжрегіональних конкурсів молодих композиторів (1997, 1999). Член НСКУ (2006). Учасниця Міжнародних музичних фестивалів «Київ музик Музик фестФест» (2007–-2009), форуму «Музика молодих» (2006–2007).

       
Закінчила Полтавську ДМШ №1 (1990, клас фортепіано Н. П. Кривобок), Полтавське музичне  училище  ім. М. В. Лисенка (1997 рік, клас фортепіано В. М. Сонцев, Т. Д. Карпенко; факультатив композиції Т. Г. Парулава).

Навчалась на композиторському факультеті Харківського інституту мистецтв (спочатку у В. М. Птушкина, потім — у І. А. Гайденко). Продовжила навчання у Київський Національній музичній  академії України ім. П. І. Чайковського, яку закінчила у  2004 році по, класу композиції професора Л. М. Колодуба.

  

З 2004 року працювала викладачем фортепіано і композиції в Київській ДМШ №36.  З 2008 року мешкає в Полтаві, працює у ДМШ №1, де  викладає фортепіано, композицію і теоретичні дисципліни. 

Автор симфонічних, вокальних, хорових, камерно-інструментальних творів. Їй притаманна сповідальність, передача глибоких переживань. За музичною мовою найбільш близька до неоромантизму.


Контакти:

КОРЖЕНКО
Юлія Олександрівна