НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ

Новини

16.04.2024

ОБ"ЄДНАННЯ КОЛЕКТИВНОГО УПРАВЛІННЯ (ОКУ) "ОБЕРІГ" ЗАПРОШУЄ композиторів до співпраці з охорони авторських прав. »»»



03.04.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (березень 2024). Разом з усією нашою країною в складних умовах воєнного часу українські композитори невтомно продовжують свій шлях до перемоги. Шлях цей складний, сповнений важких втрат, про які ми завжди пам’ятаємо, але й не здаємося, завойовуючи все нові рубежі на мистецькому фронті. В березневі дні вся музична громадськість України згадувала  »»»



11.03.2024

ПРИВІТАННЯ КАРМЕЛЛІ ЦЕПКОЛЕНКО. Сердечно вітаємо нашу дорогу колегу, видатну українську композиторку, заслуженого діяча мистецтв України, професорку Кармеллу Цепколенко з визначною подією –  »»»



07.03.2024

Незважаючи на всі складнощі воєнного часу, до Правління НСКУ постійно продовжують надходити заяви від композиторів та музикознавців з проханням прийняти до лав Національної Спілки композиторів України. Нас радує ентузіазм молодих фахівців, які  »»»



03.03.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (лютий 2024). Українська сучасна музика різних жанрів у важкий військовий час продовжує виконувати свою патріотичну місію, залучаючи до скарбів національного мистецтва все ширші верстви слухачів як в Україні, так і за її межами. Вона звучить у багатьох концертних програмах на рівні з світовою класикою, що лише підкреслює її художню досконалість.  »»»



Всі новини »

ЗАГАЙКЕВИЧ АЛЛА ЛЕОНІДІВНА




Композиторка



Преса, відгуки | Творчий доробок | Твори МР3 (фрагменти) | Видання | Дискографія



Народилась 17 грудня 1966 року у місті Хмельницькому.

Професійну освіту здобула в Київській державній консерваторії ім. П. І. Чайковського (нині Національна музична академія України) в класі композиції та оркестровки професора Ю. Іщенка (1985-1990). З 1991 по 1994 роки була аспіранткою кафедри теорії музики (науковий керівник - професор І. Пясковський) - та асистенткою-стажисткою кафедри композиції (науковий керівник - Ю. Іщенко).

У 1995-1996 роках вдосконалювала майстерність на Річних курсах композиції та музичної інформатики в інституті IRCAM (Париж, Франція; семінари з композиції Т. Мюрайя, Б. Фернейгоу, М. Жареля, М. Строппа,  Ф. Манурі). 

У 1986-1999 роках у складі фольклорного ансамблю "Древо" (керівник Є. Єфремов) досліджувала український автентичний спів, брала участь у численних фольклорних експедиціях, конференціях, фестивалях.

З 1998 року працює на кафедрі музично-інформаційних технологій Національної музичної академії України, де за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" заснувала студію електронної музики.

А. Загайкевич - член Національної спілки композиторів України з 1993 року.
Голова Асоціації електро-акустичної музики Київської організації НСКУ (2010).

Композитор поєднує роботу в академічних жанрах (симфонічна, камерна, електроакустична музика, камерна опера) та сучасному медіа-мистецтві (аудіо - візуальні інсталяції, електроакустичні перформанси, музика до кіно, відео-арту).

З середини 90-х років активно пропагує академічну електронну музику в Україні, співпрацює з музикантами експериментальної електронної музики, "нової імпровізаційної музики". Алла Загайкевич бере участь в багатьох міжнародних проектах та фестивалях сучасної музики в Україні, Франції, Швеції, Японії, Китаї, Росії, Чехії, Литві, Канаді, Німеччині.

Її твори виконують відомі українські та закордонні виконавці: Національний симфонічний оркестр України; камерні оркестри Рівненської, Чернігівської, Севастопольскої філармоній, Український державний ансамбль солістів (камерний оркестр) Київська камерата, Київський камерний оркестр Archi (всі - Україна), Kammersymphoniker (Австрія); Київський ансамбль сучасної музики Рикошет (Україна), Фрески (Одеса, Україна), CAT (Україна), Cluster (Львів, Україна), Нова музика в Україні (Україна), Квартет Розумовський (Україна), ELECTOACOUSTIC'S - ENSEMBLE (Україна), Court-Circuit (Франція), Ensemble Contemporain de Montreal (Канада), Ансамбль Нової музику з Цюриха (Швейцарія), Квартет блок-флейт QNG (Німеччина), Recherche (Німеччина), дует віолончелей "Viloncellissimo", Домінік де Війенкур (Франція), Лєнка Зубкова (Німеччина), Анна Зєлінська (Польща), Хорхе Ісаак (Нідерланди), Владислав Макаров (Россія), Ілля Бєлоруков (Росія), Сергій Охрімчук, Наталка Половинка, Інна Галатенко, Петро Товстуха, Вадим Ларчиков, Костянтин Товстуха, Орест Смовж (Україна).

Лауреат премії ім. Л. Ревуцького (2001).
Фіналіст міжнародного конкурсу мультимедійних проектів Дрезденського центру сучасної музики DZzM (2004).
Лауреат Державної премії ім. О. Довженка (2004).

Алла Загайкевич займається також науковими дослідженнями та друкується в провідних музичних виданнях. Вона має ряд музикознавчих статей в наукових збірках та журналах України (Українське музикознавство, вип.52; Музика, 1996; та ін.), міжнародних виданнях.


Підготовка матеріалів - Агай Кух Амін



Преса, відгуки | Творчий доробок | Твори МР3 (фрагменти) | Видання | Дискографія






Контакти:


ЗАГАЙКЕВИЧ
Алла Леонідівна

вул.Бориса Гмирі, 1\2, кв.12
Київ-140
Україна

Тел.: (044) 575-00-49

E-mail: allaz@ukr.net