НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ

Новини

17.09.2023

НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ ТА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ запрошують композиторів та мистецтвознавців до участі у Всеукраїнському круглому столі на тему »»»04.09.2023

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (серпень 2023). В тривожні дні воєнного спротиву, коли атаки ворога не припиняються і намагаються зламати нашу волю, музика підіймає дух людей, даруючи силу і надію. Цей процес безперервний, і українські композитори разом з виконавцями не залишають своїх позицій ні на день, ні на мить, адже справжня творчість – це поняття безкінечне. Невипадково в цьому році  »»»05.08.2023

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (липень 2023). Спекотний липень, його тривожні дні протистояння рашистській агресії в різних регіонах України не змогли згасити творчу активність українських композиторів і на рідних теренах, і у світі. Особливою активністю була відзначена творча діяльність Асоціації електроакустичної музики при Національній Спілці композиторів  »»»03.07.2023

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (червень 2023). Триває жорстока навала російського агресора, але Україна незламна допоки ми всі, українці, стоїмо єдиним фронтом, кожний на своєму місці, захищаючи нашу землю, наші національні цінності, нашу нетлінну культурну спадщину, наше право жити і творити. Українські композитори та їх музика працюють на перемогу. Важливо постійно підкреслювати значення української музики у контексті світової культури, її невід’ємність від загального історичного процесу та її еталонний мистецький рівень. В цьому сенсі цікавим був задум філармонічного вечора в Києві »»»04.06.2023

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (травень 2023). У суперскладних умовах воєнного травня, коли масовані ракетні та дронові атаки ворога відбувалися практично щоночі та вдень, українські митці разом з усією Україною незламно тримають свій культурний фронт. Постійну підтримку українській культурі, українській музиці надає Європа, яка продовжує відкривати  »»»Всі новини »

ЮРІНА ЛЮДМИЛА ЄГОРІВНА

Композитор

 

Преса, відгуки | Творчий доробок | Твори МР3 (фрагменти) | Видання | Дискографія

 

Народилась 16 січня 1962 року в Узині, Київська область (Україна).

Закінчила Київське музичне училище ім. Р.М.Глієра за фахом "фортепіано" (1981), Київську державну консерваторію ім. П.І.Чайковського (нині Національна музична академія України) за фахом "композиція" (1990) та асистентуру-стажування (1998) у проф. Є.Ф.Станковича.

Відвідувала майстер-курси таких провідних музикантів сучасності, як П.-Г.Діттріх, І.Ардітті, Г.Цапф, Ґ.Штеблер, Ж.Дюран (Райнсберґ, Німеччина) та Г.Ляхенман і В.Рім (Дрезден, Німеччина).

У 1990-1992 роках завідувала музичною частиною театрів-студій "Коло" та "Арс" у Києві. З 1993 року є членом Оргкомітету та координатором проектів "Міжнародного Форуму молодих композиторів" (Київ, Україна).
У 1997 році була артистичним директором фестивалю сучасного українського мистецтва "Мета-Арт" (Київ, Україна). З 1995 року викладає на кафедрі композиції у Національній музичній академії України (композиція, оркестрування). У 1999 році була композитором-гостем флейтового майстер-курсу в Райнсберзькій музичній академії (Німеччина).

Отримувала стипендії для творчих перебувань: Шраян-стипендію (Шраян, Німеччина, 1998); перебування в Експериментальній електронній студії Південно-Східного Радіо Німеччини від Фундації Гайнріха Штробеля (Фрайбурґ, 1999); та стипендію Міністерства науки і мистецтв Баден-Вюртемберґу (Баден-Баден, Німеччина, 2001). У 1999 році її ім'я було внесено до довідника "Життя славетних" Американського біографічного інституту (Делавар, США).

Брала участь у багатьох українських та міжнародних фестивалях; її твори виконуються в Україні, Італії, Молдові, Монголії, Німеччині, Польщі, Фінляндії та ін. Активно співпрацює з відомими німецькими виконавцями, серед яких піаніст В.Баро, віолончеліст Ф.Гауверкі, ансамбль Timbre Actuel та ін.

Записи її музики випущено на компакт-диску "Два дні й дві ночі нової музики: Фестивалі 1998-2000" та записано на радіо "Deutsche Welle" (Німеччина), Канадським радіо та Українською Національною Телерадіокомпанією. Має друком низку творів у видавництвах "Музична Україна" та "Frederick Harris Publishing Music" (Канада).

Лауреат Премії ім.Б.М.Лятошинського (2008)


Членкиня Національної спілки композиторів України, Асоціації Нова Музика (Української секції Міжнародного товариства сучасної музики/ISCM) та асоціації Музика Феміна Мюнхен (Німеччина).

 

Преса, відгуки | Творчий доробок | Твори МР3 (фрагменти) | Видання | Дискографія 

Контакти:

ЮРІНА
Людмила Єгорівна

вул. Метрологічна, 8, кв.35
Київ-143
Україна

Тел.: +38 (044) 522-59-43

E-mail: ludmyur@public.icyb.kiev.ua;

            yurina4@hotmail.com


http://www.ludmilayurina.com